Plán rybníku a lovná místa


Místo 1 se nachází na hlavní hrázi rybníka, vlevo od chaty správce. V této části je rybník nejhlubší (cca 3 metry). Ryby najdete jak ve střední části rybníka přímo před místem, tak vlevo v pobřežních partiích, kde se ukazují nejčastěji. Na tomto místě je nově k dispozici vylovovací molo. Vaše auto budete mít do dvaceti metrů od sebe, bez problémů na místě postavíte jakkoli veliký bivak, nebo stan.

Místo 2 se nachází na hlavní hrázi rybníka, vpravo od chaty správce. V této části je rybník nejhlubší (cca 3 metry). Ryby najdete především ve střední části rybníka nebo směrem vpravo k odtoku. Na tomto místě je nově k dispozici vylovovací molo. Vaše auto budete mít do padesáti metrů od sebe, bez problémů na místě postavíte jakkoli veliký bivak, nebo stan.

Místo 3 je první molo na hrázi u obtočného koryta. Pro lov máte k dispozici prostor od mola až k protějšímu břehu, kde se ryby často ukazují. Časté záběry ale přicházejí i z míst vzdálených jen cca 8 - 12 metrů od mola, kde přechází kamenité dno do dna měkčího. Hloubka rybníka je v tomto místě přibližně 2 -2,5 metru. Bez problémů pár metrů od mola postavíte bivak.

Na mole je třeba použít stojan na pruty, není možné využít vidličky.

Místo 4 je druhé molo na hrázi u obtočného koryta. Pro lov máte k dispozici prostor od mola až k protějšímu břehu, kde se ryby často ukazují. Stejně časté záběry ale přicházejí i z míst vzdálených jen cca 8 - 12 metrů od mola, kde přechází kamenité dno do dna měkčího. Hloubka rybníka je v tomto místě přibližně 2 metry. Bez problémů pár metrů od mola postavíte bivak.

Na mole je třeba použít stojan na pruty, není možné využít vidličky.

Místo 5 je třetí molo na hrázi u obtočného koryta. Pro lov máte k dispozici prostor od mola až k protějšímu břehu, kde se ryby často ukazují. Časté záběry ale přicházejí i z míst vzdálených jen cca 8 - 12 metrů od mola, kde přechází kamenité dno do dna měkčího. Hloubka rybníka je v tomto místě přibližně 1,6 - 2 metry. Bez problémů pár metrů od mola postavíte bivak.

Na mole je třeba použít stojan na pruty, není možné využít vidličky.

Místo 6 je posledním místem na hrázi u obtočného koryta, a je zde také přítok rybníku. Na tomto místě je nově k dispozici vylovovací molo. I když se hloubka vody v tomto místě pohybuje mezi 1,5 - 1 metrem, je právě tohle ten hlavní důvod, proč je v některých dnech roku „šestka“ nejlepší z celého rybníku. Bez problémů zde postavíte jakkoli veliký bivak, nebo stan.