Hodnocení

10 kvě 2023

Petr Vintr

Krásný revír v klidné přírodě. Pěkná velká lovná místa, spousty prostoru na postavení bivaku. Ryb jsme nachytali spoustu různých velikostí, největší byla 12,70 kg. Ochotní správci jako vždy. Už teď se těšíme na další návštěvu. Mohu Všem jen doporučit, krásná voda se spoustou bojovných ryb.

https://www.soukromerybarskereviry.cz/recenze

08 kvě 2023

Hana Březková

Tyhle lidi ví, jak to dělat. Krásný víkend, spousta ryb, malých i velkých, připravená místa. Budeme se rádi vracet, je to pohoda, někdy trošku adrenalinu. Kluci díky!

https://www.soukromerybarskereviry.cz/recenze

01 kvě 2023

Milan Liprt

Skvělé místo, skvělý lidi, skvělá rybařina!!!
Doporučuji všem slušným rybářům co hledají klid, přírodu a parádní, krásné ryby! Je to voda pro opravdové rybáře co hledají dobrodružství!

Prostě TOP!!!

https://www.soukromerybarskereviry.cz/polsky-rybnik

01 kvě 2023

Milan Liprt

Když jsem se dozvěděl že Polák (Polský rybník) dostali do rukou kluci kteří ví co dělají a svůj koníček opravdu milují nemohl jsem jinak než vyrazit se na moji srdcovou vodu kde jsem jako malý vyrůstal a strávil zde opravdu hodně hodin, dní a týdnů, podívat. Samozřejmě jsem pruty nenechal doma!
Ten kdo to zde zná z dob minulých ví, že to tu před lety několikrát pochcípalo, jak v létě nedostatkem kyslíku, tak hlavně v zimě (několikrát)kvůli neprosekání díry do ledu (rybník v té době byl v péči svazu) kdy pak následky byly katastrofální...život zde naprosto zmizel voda se ani nehnula a i v divočině okolo rybníka kde tomu dopomohli nezodpovědní rybáři toho moc nežilo...
O to větší překvapení mě čekalo po příjezdu když jsem spatřil jak to tady opět žije, ve vodě se převrací krásné ryby v divočině žijí živočichové co tu snad nikdy nežili a hlavně klid který kvůli neukázněným rybářům tu nikdy moc nebyl, jsem neudržel emoce a uronil slzu...

Kde budu chytat bylo jasné! Měl jsem tu vždy své oblíbené místo a kluci ho ještě náramně vylepšili. Místo dodělali týden před mým příjezdem tak sem měl i premiéru.
Taktika byla jednoduchá jeden prut do větší hloubky cca 1,5m a druhý prut podél rákosí.
Jelikož tu jde rákosí daleko od břehu musel jsem umístit pruty také dále do vody a případné úlovky zdolávat s broďáky ve vodě. (Tak to mám stejně nejradši).
Ryby byly při chuti a na kombinace masové boilies jeden prut a ovocné boilies druhý prut jsem nachytal opravdu velké množství ryb!
Standard byl mezi 60-75cm, pár ryb přes 80 a váhou okolo 10kg, ale za zmínku stojí například krásný 93cm dlouhý a necelých 12kg těžký šupík.

Chtěl bych vám kluci opravdu od srdce poděkovat za to jaký máte přístup nejen k této vodě ale celkově k celému smyslu rybaření - příroda.
Bude mi velkou ctí když vám budu moc jakkoliv pomoc abych mohl být blíže k této skvělé vodě.

Vzkaz pro rybáře:
Tato voda je opravdu originální a je potřeba aby ji navštěvovali opravdu ale opravdu jen takový rybáři kteří k tomu mají opravdový vztah. Klid, příroda a ryby které mají bez ohledu na velikost obrovskou cenu. To nabízí Polský rybník a bude nabízet pokud se zde nestane (a já věřím že nestane) to co v minulosti.

Díky

24 dub 2023

Tomáš Bodinger

Na Polském rybníku jsme byli pouze jeden den, ale zachytali jsme si skvěle. Výborně upravené místo. Nachytali jsme kolem 20 kaprů od 5kg do 12,5kg. Poděkování patří milému a ochotnému správci, který nám přivezl a odvezl pomocí loďky věci na vzdálené místo. Už teď se těšíme na další návštěvu.
www.soukromerybarskereviry.cz/polsky-rybnik

17 dub 2023

Zdenek Řeřicha

Krásný revír v klidné přírodě u hradu Krakovec. Super lovná místa, spousty prostoru na postavení bivaku. Počasí nám moc nepřálo ale i to k rybařině patří. Ryb jsme nachytali cca 15 ks různých velikostí největší byla 10,50 kg. Přeji klukům správcům ať jim revír šlape a děla radost. Už teď se těším na další návštěvu.

prostě super rybník se super správci za super cenu :-)

https://www.soukromerybarskereviry.cz/polsky-rybnik

22 zář 2020

Milan Linda

Souhlasím se všemi příspěvky a přidávám svoji trošku do mlýna. Za tři krásné zářijové dny jsem si zde zachytal jako asi nikdy a nikde jinde předtím. Celkem se na podložku podívalo 17 kaprů a 2 jeseteři. Tři kapři o váze 15kg a další v rozpětí od 6kg do 11kg. Ryby jsou v krásné kondici, ale co mě opravdu dostávalo, byla jejich bojovnost. I kapřík šedesátník umí na tomto revíru předvést velký boj a přinese skvělý zážitek. Správce Zdeněk je chlap na svém místě, dal mi rady a cenné poznatky z revíru. Tady si zkrátka na nic nehrají a přinášejí ostatním ten nejlepší možný rybářský zážitek. Jediné negativum je, že jsem si přes nadměrnou aktivitu ryb v sobotu připálil kotlíkový guláš :)

20 čen 2020

Jan Malý

Naprostá spokojenost se vším. Ryby jsou ve skvělé kondici, pro správce není nic problém. Sice jsme toho nenachytali tolik co kluci vedle, ale jistě se sem ještě vrátíme. Mohu jen doporučit.

Klidná voda
Ryby v kondici
Super správci

https://www.soukromerybarskereviry.cz/rybnik-nohavice

05 čen 2020

Václav Černý

Ahoj kolegové rybáři. Na tuto vodu jsem byl pozván a vůbec jsem nevěděl co čekat. Po příjezdu nás čekal velmi vstřícný správce Pavel a o pár minut později Tomáš. Po krátkém povídání jsem věděl, že revír je dělaný srdcem. Nádherné čisté a upravené prostředí ve velmi klidné přírodě. Naše chytání mohlo začít. Za 3 dny našeho chytání se povedlo přes 20 ryb od 4kg až po 17,5kg. I přes velké změny v počasí a ryby ve tření to byl nejlepší zážitek od vody co jsem zažil. Velké poděkování správcům za jejich výborně odváděnou práci. Rybník Nohavice je TOP. Budu se vracet jak jen to bude možné.


https://www.soukromerybarskereviry.cz/rybnik-nohavice

26 pro 2019

Jan Větrovec

Mužů všem jen doporučit a také tak rád dělám. Tento soukromý revír je pro mně taková srdcovka, z několik rybářů se stali moji kamarádi a tak společně navštěvujeme tento revír, na kterém se vždy dobře bavíme - za to patří velké DÍK!! správcům Tomáš,Zdeněk,Pavel. Bez těchto lidí by tento revír nebyl takový jaký je, jsou to lidi kteří to dělají opravdu na 110% asi už není co více říct, jen to, že tento revír stojí za to aby jste ho navštívili v roce 2020..přidávám par úlovků za rok 2019.

https://www.soukromerybarskereviry.cz/rybnik-nohavice

05 zář 2019

Martin Ondráček

Raději bych dal 1 hvězdičku,aby u Vás nebylo stále plno, protože je to u Vás výborné..:-D....ale nelze jinak. Super parta kluků, co se tomu začala věnovat na 110%..vždy se k Vám rád vrátím. Pěkné zdravé ryby! Chlapi,jen tak dál..díky.

Klídek,pohoda,příjemní majitelé.

Bez příjezdu až k místu, pěkně do teplejch lenoši..:-) - k půjčeni jsou ale 2 kolečka. Za mě zápory žádné..;-)

https://www.soukromerybarskereviry.cz/recenze

05 srp 2019

Pavel Macho

Tento revír můžeme ze synem oba vřele doporučit.Majitel Zdeněk jak všichni píší je
opravdu sympaták.Ryby v super kondici, čisté, neponičené.Revír je krásně čistý, lovná místa jsou super rozmístěná. Na tuhle vodu se rádi vrátíme.


https://www.soukromerybarskereviry.cz/recenze

20 čen 2019

Radek Geyer

Můžu všem jen doporučit, krásný a dost dobře udržovaný revír. Všude kolem klídek a čisto. Byl jsem tady s desetiletým synem a jeho kamarádem od pátku do neděle a můžu říct že to byl pro ně zážitek. Zarybněnost je Top. A správce Pavel??? Co dodat chlap na svém místě . Byli jsme tady poprvé a při dalším volnu jedem zas.

https://www.soukromerybarskereviry.cz/rybnik-nohavice

11 čen 2019

Mirek

Krásné čisté prostředí.Velmi vstřícný majitel který rád poradí a jeho oblíbeným sloganem je "tady odtud nikdo bez ryby neodjede a proto udělám maximum".Voda je jak pro začátečníky, tak pro pokročilé rybáře, byl sem v době tření a i tak se mi povedlo pár hezkých ryb.Vedle chytali kluci kolem 10let kteří na krmítko a foukačku vytáhli každý tak 10 kousků.Takže doporučuji a určitě se rád vrátím.

https://www.soukromerybarskereviry.cz/rybnik-nohavice

14 dub 2019

Sona Rosecká

Jedním slovem PARÁDA

07 říj 2018

Jan Větrovec

Krásná voda hezké prostředí, slušně zarybněná voda, krásné, čisté, zdravé a bojovné ryby, spousta kaprů přes 10kg, kteří opravdu nedají nic zadarmo;-) vždy maximálně spokojený jak s chytáním tak hlavně s přístupem správců! Skvělí lidi, kteří opravdu vědí co dělají a dělají to s láskou! Čisté a udržované prostředí,vždy se rádi vracíme...

https://www.soukromerybarskereviry.cz/rybnik-nohavice

06 říj 2018

Vítek Koudela

Krásné místo pro rybaření. I při -3 °C jsme za víkend nachytali 25 kaprů - největší měl 9 kg a v průměru kolem 5 kg. V rybníku jsou hodně bojovné ryby, takže o skvělé souboje není nouze. Přístup správce byl také skvělý, nic nebyl problém a se vším nám pomohl.
Určitě se sem ještě vrátíme.

https://www.soukromerybarskereviry.cz/recenze

30 zář 2018

Adam Pokorný

Krásná voda kde jsou krásný ryby.
Super správce který rád pomůže a poradí, málo na kterým revíru jsou tak ochotný. Děkuji za krásný víkend a za krásný úlovky a už se těším na další setkání .

23 zář 2018

Petr Šafařík

Rybník se nachází v klidném prostředí, v blízkosti je pouze místní komunikace, která ruší zcela minimálně. Dostalo se nám zde velmi milého a vstřícného přijetí, pár dobrých rad do začátku a po trošce papírování jsem byl jako v sedmém nebi. Lovná místa jsou opatřena schody a molem pro 2 rybáře, mola jsou nová a velmi pevná, značně usnadňující manipulaci s úlovky. Nad molem lze postavit i velký bivak, takže luxus. K dispozici je i ohniště nebo grill.´, nechybí ani WC (čisté a upravené).
Rybník je zarybněn výborně (tedy pokud nehledáte kapry nad 20kg). O kousky mezi 10 až 15kg není nouze, nejvíce kaprů co jsme ve dvou nachytali bylo kolem 70cm. Ryby jsou zde čisté, bez známek nemocí či poranění a co se mi nejvíce líbilo, že všechny byly aktivní a bojovné a to i ve vaničce :-)

https://www.soukromerybarskereviry.cz/rybnik-nohavice

02 zář 2018

Honza

Krásné místo, super ryby, správce moc hodný a skvělý člověk. Vždy se rád vrátím.

31 čec 2018

Petr Hříva

Super víkend krásné prostředí, rybník velice dobře zarybněn a správce velice vstřícný a pohodový člověk, už se těším na další návštěvu, všem doporučuji.

24 čec 2018

Jiří Radocha

Krásná voda, klidné prostředí s perfektní dostupností. O okolí rybníka i o rybník je dobře postaráno. Ryby berou. Ryby zdravé a bojovné. Největší úlovek měl deset kilo. Krásně jsme si to užili. Kluci, co rybník mají jsou sympaťáci. Určitě jsme na Nohavici nebyli naposledy.

https://www.soukromerybarskereviry.cz/rybnik-nohavice

22 čec 2018

Zdeněk Řeřicha

Krásná malá voda se spoustou krásných zdravých ryb.Revír je čistý hezky udržovaný.Mola jsou dost prostorná a u nich je vždy super místo na bivak stan. Majitel super člověk ví co dělá.Rád se vrátím a zkusím štěstí znovu.Revír Nohavice doporučuji.Nachytal sem zde za víkend 15 krásných kaprů.

08 čec 2018

Pavel Slunečko

Rybník Nohavice leží v klidném prostředí, kde máte naprostý klid a soukromí. Rybník je velice dobře zarybněn. Majitelé jsou vstřícní a pohodoví lidé. Nic není problém. moc se nám zde líbilo .... určitě se rádi vrátíme, mohu jen DOPORUČIT

30 čen 2018

Ondra

Krásná klidná a opravdu slušně zarybněná voda s trofejními rybami, a to nemyslím jen kapry!
Chytá se na více než na půlce rybníka a to jak ze břehu, tak ze zakotvených mol, kde máte opravdu soukromí k lovu, druhá část je zarostlá a nepřístupná.
Jak u zmíněných mol, tak i kolem břehu je dost místa na bivaky a na hrázi jsem v pohodě zaparkoval i s obytným přívěsem.
Nohavice je kousek od Plzně, krásné místo, dostatek soukromí, spousta ryb a kluci, kteří tomu rozumějí!

https://www.soukromerybarskereviry.cz/recenze/kaprarina

17 čen 2018

Vláďa

Krásné prostředí, klidné, tiché a pohodové místo. Rybník je dobře zarybněn, za velmi krátkou dobu jsem chytil pět kapříků, z toho dva s váhou okolo 10 kg.

https://www.soukromerybarskereviry.cz/rybnik-nohavice

...

Pošlete nám Váš názor

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)